• נטע פיש

סיפור הצלחה

עודכן ב: 20 יונ 2019

כבר כמה וכמה פעמים שיצא לי לדבר עם אנשי שיווק ולשמוע את משנתם. הם מלמדים אותי שעליי להגדיר קהל יעד מדוייק, להעביר מסר ברור, להראות את המומחיות שלי ולהציג סיפורי הצלחה.

אז הנה הפרשנות שלי לכל אלה:

קהל היעד שלי הוא כזה המחפש מידע שיסביר לו כיצד פועל העולם, מה החוקים היוצרים ומשפיעים על המציאות. כזה שמוכן להתבונן פנימה, להקשיב לרגשות, לפתח את המודעות, לשים לב למחשבות שלו ולהיות עם ראש פתוח למידע שמעבר, כמו גלגולים קודמים ומדיטציות. אנשים שרוצים לשפר את חייהם בכוחות עצמם ומחפשים את הידע והכלים שיסייעו להם בכך, ומאמינים שהם יכולים ליצור את חייהם.

אין לי פרמטרים חיצוניים כמו גיל, מגדר, מצב משפחתי, עיסוק, מצב כלכלי. ההגדרה שלי מתייחסת לבפנים.


אני גם לא בטוחה שאני יכולה להעביר מסר ברור בשני משפטים. תחום התודעה עתיר ידע והתנסויות. גם כל הקלישאות על חלומות שניתן להגשים, לחשוב חיובי, לחיות בהווה, להודות על היש - כולן מדוייקות, אך בכל זאת כנראה שלא כל כך פשוט עבורנו לחיות בזרימה והרמוניה.

את המסר שלי אני מעבירה בטיפולים, בפוסטים, באתר ובבלוג באמצעות הרבה מאוד משפטים.


על המומחיות שלי אין מה לדבר. אני מומחית לתודעה ולמוח שלי. במסגרת זו אספתי די הרבה מידע על הדינמיקה של המערכת האנושית והאינטראקציה שלה עם העולם החיצון. אולי אני מומחית בחלק מהמידע ומן הסתם יש מומחים גדולים ממני. החשוב בעיניי הוא האם הידע שיש לי והדרך בה אני מלמדת אותו נותן ערך לאחר, אזיי אני כנראה מספיק מומחית עבורו.


אז נשארו לי סיפורי הצלחה. אני יכולה לספר על כאלו שהגיעו רווקות וזה נגמר בחתונה. אבל זה לא זה. הצלחה אינה נמדדת בתוצאה חיצונית. הרי רבים מתחתנים וזה לא בהכרח מעיד על זוגיות מוצלחת. ההצלחה שלה, בעיניי, היא שאותה מטופלת מצאה זוגיות שבה היא מרגישה שוות ערך, במקום לחיות עם בן זוג שמתנשא עליה כי הוא מפחד להרגיש לא שווה. כפי שהיא הרגישה פעם.


הצלחה היא הרגשה אינדיבידואלית ושונה מאדם לאדם. היא קשורה להישגים שלפני כן לא היו. לא רק הישגים חיצוניים אלא גם הישגים מנטליים כמו להגיב אחרת, לשנות את התפיסה , להרגיש יותר טוב בזכות עבודה פנימית, לשפר את הבריאות ועוד.

בשבילי הצלחה היא כל פעם שאני מצליחה להתגבר על עצמי. לא לפעול מתוך האוטומט, לא לתרגם מציאות לשלילית, לא להאשים מישהו אחר, לשמור על רמת אנרגיה גבוהה ולתת לאחרים אם יש לכך מקום וערך. לקבל תובנות חדשות, להצליח להשקיט את המוח, לעשות מדיטציה בריכוז ולקבל את עצמי.

את כל ההצלחות האלו אני יכולה לממש בזכות הידע על התודעה.

מאחלת בהצלחה לכולכם.


1 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול