hero banner.png

הקשר בין רגשות ל'מי שאני באמת' על פי Abraham Hicks


למי מכם שלא מכיר את אסתר היקס המתקשרת את אברהם היקס (Abraham Hicks), אספר לכם עליה בקצרה: אסתר היקס יחד עם בעלה ג'רי, החלו לתרגל מדיטציה פשוטה של הקשבה לנשימה. לאחר 9 חודשים שניהם שמו לב שהפנים שלה זזות בצורה של אותיות והחלו לרשום את המילים, שהתחברו למשפטים ותשובות לשאלות שהעלה ג'רי, בעיקר לגבי הנושאים שקשורים ליצירת מציאות.


כל זה קרה לפני כמה עשורים. מאז אסתר מעבירה את הידע של "Abraham" באופן מעורר השראה. היא מלמדת אנשים כיצד לשים לב למה שהם מרגישים, איך לשנות את ההרגשה שלהם באמצעות מחשבות ומלא נושאים נוספים. היא עושה זאת בשפה ברורה, עם חוש הומור משובח והרבה מאוד אהבה וחמלה.


על פי היקס לכולנו יש ישות פנימית המשקפת את האנרגיה, את החלק הרוחני שלנו, שתמיד נוכח בחיינו ומכוון אותנו לחיים טובים. כולנו הגענו למציאות הזו על מנת להבין מה אנחנו רוצים ומה אנחנו לא רוצים. בכל פעם שאנחנו נתקלים במשהו שאנחנו לא רוצים, כמו יחס שלילי ממישהו אחר, בריאות לקויה או מינוס בבנק, אנחנו באותו רגע גם יודעים מה אנחנו כן רוצים, כמו יחס חיובי, בריאות תקינה ופלוס בבנק. ובכל פעם שהרצון שלנו מופעל אנחנו יורים "טיל של תשוקה". כל התשוקות והרצונות שלנו מתקיימים מיידית באופן אנרגטי במקום שנקרא ה"וורטקס" (vortex).


הישות הפנימית שלנו מחוברת לוורטקס ומחזיקה נקודת מבט חיובית האומרת שאנחנו ראויים לקבל את מה שאנחנו רוצים, יכולים לקבל זאת ואהובים בכל רגע ומצב. הישות הפנימית הזו היא מי שאנחנו באמת, אבל אנחנו ממשיכים להתפתח ולרצות עוד באמצעות מה שאנחנו קולטים על ידי חמשת החושים. כלומר, תמיד יהיה פער כלשהו בין המצוי לרצוי, השאלה היא איך אנחנו חווים את הפער הזה מבחינה רגשית.


כאשר אנחנו מרגישים רע זה בגלל שהאופן שבו אנחנו תופסים את עצמנו או את המצב לא תואם לתפיסה של הישות הפנימית שלנו. זאת אומרת שרגש שלילי משקף את המרחק בין מי שאנחנו באמת למי שאנחנו תופסים את עצמנו. ככל שהרגש עוצמתי יותר כך גם המרחק בתפיסה. רגש חיובי משקף התאמה לנקודת המבט של הישות הפנימית. היקס קוראת לזה Alignment.

נקודת המבט של הישות הפנימית תמיד נשארת חיובית. לכן, כדי לצמצם את הפער הרגשי עלינו לשנות את נקודת המבט של המוח שלנו. אברהם היקס מלמדים כיצד לשנות את התפיסה כך שהפער בין המצוי לרצוי לא ייצור חוויה שלילית וכדי שנרגיש טוב ללא קשר לנסיבות החיצוניות. הרגשות שלנו הם כלי המדידה המשקף איפה אנחנו נמצאים ומכוון אותנו לתנועה בכיוון הנכון לנו על ידי שינוי הדרגתי בהרגשה.

לאסתר היקס יש מאות סרטונים ביוטיוב אשר הוקלטו במהלך סמינרים שהיא מעבירה. כמעט כולם הם קטעי שיחה בין אדם מן הקהל לאברהם היקס. אני מצרפת פה שני קטעים שנוגעים לנושא של 'להיות מי שאני' וממליצה לכם בחום להקשיב לעוד הקלטות. פשוט תקלידו ביוטיוב Abraham Hicks פלוס הנושא שמעניין אתכם.
Abraham Hicks-Who Am IAbraham Hicks- Remember Who You Are


629 צפיות0 תגובות

קורס בסיס חינמי
איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ

בקורס תלמדו איך המנגנון ההישרדותי במוח עובד על אוטומט ומכניס אותנו ללחץ

תזהו את הפער בין המצוי לרצוי, למה הוא חשוב ומתי הוא נוצר

תקבלו כלים להורדת לחץ ע"י צמצום פערים

לאחר ההרשמה, יישלח אליכם מייל עם לינק לעמוד ההצטרפות לקורס

הקורס החינמי "איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ" מתוכנן לתת לכם מידע וכלים להורדת לחץ.

ברמות לחץ גבוהות, יכולת הריכוז וקליטת המידע נמוכות. אני ממליצה על התכניות המשלימות לקורס למי שחווה לחץ כרוני או לחץ אקוטי מתמשך ע"מ לסייע בהורדאת לחץ מיידית ולשפר את יכולות הריכוז.

תוכלו לקבל מידע נוסף במדריך להכרת הלחץ, כולל שאלות שיעזרו לכם להעריך את רמת הלחץ ולבחור את התכנית שמתאימה לכם בכל שלב.

תוכלו ליצור אתי קשר להתייעצות לגבי התכנית שמתאימה לכם.