top of page

מוכנים ללמוד איך להתמודד עם הלחץ הנפשי שלכם?

cta sand left.png

אין לנו דרך למחוק את הזיכרונות שלנו, אבל אנחנו יכולים לשנות את התגובה שלנו אליהם ע"י מנגנון נוסף במוח - החיווט מחדש – היכולת של המוח שלנו לשנות דפוסי חשיבה ולהסתגל למצבים חדשים בכל גיל.

שינוי צורת החשיבה ע"י עיקרון החיווט מחדש מוריד את כמות האירועים והחוויות שמייצרות אצלינו מחשבות שליליות ומכאן להוריד את רמת הלחץ שלנו.

לחץ נפשי וחרדות הוא לא מצב קבוע שצריכים ללמוד לחיות אתו  - אתם יכולים להוריד את רמת הלחץ שלכם גם כשהלחץ גבוה ומתבטא בחרדות והתקפי חרדה. אתם אפילו יכולים לעשות את זה בעצמכם.

לחץ נפשי וחרדות - הכול בראש שלכם

הלחץ הנפשי שאנחנו חווים הוא תגובה של המוח שלנו לאירועים לא רצויים שמתבטאים במחשבות ורגשות שליליים.

לכל אחד מאיתנו יש כספת זיכרון עם חוויות וזיכרונות שייחודיים רק לנו - במהלך היום אנחנו מושפעים גם ממחשבות על חוויות עבר משמעותיות וגם ממחשבות על מישהו שהעליב אותנו אתמול.

המחשבות והרגשות האלה נוצרים במנגנון הישרדותי במוח שמגונן עלינו מסכנות פיזיות ורגשיות ע"י שמירת זיכרונות של חוויות משמעותיות.

טקסט הקדמה לסרטון מכירה

המטרה של NEONETA וקורס הבסיס החינמי היא קודם כל לעורר מודעות להשפעה של לחץ נפשי על החיים שלנו ועל דרכים שבהם תוכלו לטפל בו בכוחות עצמכם.

שיטת הנאו-הומנולוגיה מעודדת טיפול עצמי - תרגול עקרונות השיטה על הלחץ היומיומי יראה לכם איך אתם יכולים להוריד את המתח הנפשי שלכם באופן טבעי ללא צורך בטיפולים ממושכים או פתרונות אחרים.

הקורס החינמי הוא בסיס לתכניות הליווי שלנו שמיועדות לתמיכה ברמות לחץ גבוהות או כליווי אישי שלי לתהליך הלמידה שלכם. תוכלו להתחיל מהקורס ולהתקדם לתכנית ליווי בכל שלב.

profile pic_edited.jpg

נטע פיש

מטפלת בשיטת הנאו הומנולוגיה

נעים מאוד, אני נטע, מטפלת בשיטת הנאו הומנולוגיה משנת 2005, 

מתגוררת בר"ג עם בן זוגי במשך יותר מ-30 שנה ושלושת ילדינו.

אחת ההנאות הגדולות שלי היא ללמד אנשים לזהות מה מניע אותם, מה המקור שגורם לבעיות שלהם, איזה פתרון מתאים להם, לראות איך נופל להם אסימון ואיך השלווה מוצאת את מקומה במקום המתח.

במהלך שנותי כמטפלת בשיטת הנאו, הבנתי שיש לכולנו הרבה מהמשותף - אנחנו נשלטים על ידי אותו מנגנון אוטומטי במוח עם אותו אופן פעולה. החלטתי שאני רוצה להעביר את המידע על המוח לכמה שיותר אנשים גם מחוץ למסגרת טיפולית.

רוצים לדעת איך לזהות את המחשבות שמייצרות לכם לחץ?
(משפט CTA להרשמה לאתר)

מטופלים ממליצים

קשה לי לפעמים להסביר במילים כמה נטע משמעותית בחיי וכמה המידע שהיא מעבירה בטיפול מלווה אותי בכל כך הרבה רגעים ומצבים בחיי. למדתי בזכות המידע הזה להסתכל אחרת על מצבים, למדתי להתנהל יותר בקלות מבחינה רגשית ולהתמודד עם סיטואציות בצורה הגיונית ושקולה בלי שישפיעו על האנרגיה ועל מצב הרוח שלי.

ניצן

שאלות נפוצות

 • גם ככה אין לי זמן לכלום. איך יהיה לי זמן לטפל בלחץ של עצמי כל יום?
  כמה זמן הייתם מוכנים להשקיע בשיעורי נהיגה? כי ללמוד לטפל בלחץ של עצמך בשיטת הנאו זה כמו ללמוד נהיגה, חוץ מהטסט😊. אפשר להגיד שאנחנו לומדים "לנהוג" במוח שלנו – 1. תיאוריה – לומדים איך המוח עובד, למשל איך הוא מאיץ מאפס למאה בכמה שניות, איך הוא בולם, ועל מה צריך "ללחוץ" כדי לעצור אותו. 2. תירגול עם מלווה - בשלב הזה אנחנו עדיין מרוכזים בלזכור איפה הגז, איך מאותתים ימינה, מתי צריך להסתכל במראה – אנחנו לומדים לזהות את הטריגרים שלנו והמחשבות שמפעילות את מנגנון הלחץ שלנו ואיך לשנות את צורת החשיבה. 3. מוכנים לנסיעה – כשמרגישים בטוחים, אנחנו עולים על הכביש בעצמינו ואני בטוחה שאף אחד מכם לא משקיע מחשבה באיך מתניעים את הרכב, מה לעשות כשיש אדום ברמזור או פסים של מעבר חצייה – אנחנו מתחילים לנהוג אוטומטית. אנחנו לומדים נהיגה או מה קורה במוח שלנו בזמן לחץ בעזרת עיקרון החיווט מחדש (rewiring) של המוח שמאפשר לנו להתפתח וללמוד יכולת חדשה עד שאנחנו מתחילים לבצע אותה אוטומטית בלי להשקיע בכך מחשבה, כמו ללמוד לנגן בגיטרה או לשחק כדורסל. אם לא נשחק כדורסל או ננהג הרבה זמן, יכול להיות שנשכח איך עושים את זה, אבל החדשות הטובות הן שאת המוח אנחנו מפעילים כל הזמן. לכן, כל המידע שאתם לומדים ומתרגלים על פעולת המוח וההשפעה שלו על הלחץ מתורגל כל הזמן ברקע - כשאנחנו אוכלים, הולכים, נוהגים, מבשלים, אפילו ישנים. אפילו המחירים של תכניות הליווי החודשיות שלנו דומות למחירים של שיעורי נהיגה - תוכלו לבחור תכנית ליווי במחיר של 3 שיעורי נהיגה או תכנית ליווי ומיקוד יותר אינטנסיבית במחיר של 5 שיעורים. אחרי חודש, תוכלו לרכוש תכנית חודשית נוספת או להחליט שאתם מוכנים לעלות על הכביש בעצמכם 😊
 • ניסיתי כל מיני שיטות וכלים לטיפול בסטרס וכלום לא באמת עוזר. למה ששיטת הנאו תעזור לי?
  השיטות לטיפול בסטרס וחרדה מתמקדות בטיפול בגוף או בקשר בין הגוף לנפש, כשלמעשה הגשר המקשר ביניהם ומה שמנהל את שניהם הוא המוח. הסיבה העיקרית לכך היא כי מעט היה ידוע על פעולת המוח עד עכשיו. לא היו לנו את הכלים לבחון את המוח בפעולה והקשר שלו עם גוף ונפש היה בגדר תיאוריה בלבד. מחקרים של המוח שמאמתים את תפקידי המוח והחלקים שמופעלים במצבים שונים הופיעו רק בעשור האחרון, בזכות טכנולוגיות מתקדמות כמו ה-FMRI שבעזרתה ניתן לעקוב אחר המוח בפעולה. המחקרים האלה מאמתים את המידע הנלמד בשיטת הנאו על אופן הפעולה של המוח והשפעתו על רמת הלחץ בגוף. המידע שאתם לומדים בקורס על המוח ועל זיהוי המחשבות שמייצרות לכם לחץ מופנם לאורך זמן בדומה לידע נרכש כמו נהיגה או רכיבה על אופניים.
 • האם הטיפול העצמי בלחץ כולל ניתוח טראומות ודפוסי ילדות?
  אין ספק שחלק מהסטרס שאנחנו חווים נובע מארועים מעצבים בחיינו. אבל מחקרים מראים שרמת הלחץ הכללית שלנו מושפעת יותר מגורמי לחץ יום-יומיים מאשר מארועים טראומטיים. רובינו נמצאים בלחץ גבוה רוב הזמן בחיי היום יום ולא שמים לב. כשקורה ארוע משמעותי בחיים שלנו - שינוי לטובה או לרעה בעבודה, במשפחה וכו', או שכשאנחנו מתרגלים לחיות ברמת הלחץ הזאת לאורך זמן, הגוף שלנו מתחיל לאותת לנו בהתקפי חרדה ובבעיות בריאותיות. הורדת גורמי לחץ ומחשבות שמעסיקות אותנו ביום יותר מועילה ואפילו מומלצת כשלב ראשון – במצבים של חרדה ולחץ גבוה, הרבה יותר קשה לנו להתמודד עם נבירה בפצע מהעבר מאשר להתחיל לעבוד על טריגרים יותר פשוטים מחיי היום יום. הקורס ותכניות הליווי שלנו נותנות לכם כלים להתמודד עם גורמי הלחץ והמחשבות היום-יומיות שלכם. בתכניות הליווי תוכלו לבחור גם אם להמשיך לנושאים יותר רגישים, כשתרגישו מוכנים לזה.
 • תוך כמה זמן מתחילים להרגיש ירידה ברמת הלחץ?
  המוח של כל אחד מאיתנו לומד ומפנים בצורה ייחודית משלו. אתם יכולים להשפיע על התהליך בקריאה וחזרה על המידע התיאורטי ובעיקר בתרגול הכלים בקורס באופן עצמאי או במסגרת תכניות הליווי. כמו בשיעורי נהיגה או נגינה, חלקינו קולטים מהר יותר וחלק יותר לאט, חלקינו מעדיפים ללמוד לבד, וחלק מאיתנו צריך ליווי בהתחלה. תוכלו לבחור בדרך שמתאימה לכם, אבל בסוף כולם לומדים לנהוג. מבחינת התקפי חרדה ותופעות פיזיות נלוות של סטרס כמו בעיות עור, בעיות עיכול למיניהן ותסמינים דומים – ניתן לראות ירידה משמעותית עד הפסקת התסמינים תוך עד חודשיים במסגרת עבודה באחת מתכניות הליווי – ר' דוגמאות מסיפורי מטפלים.
 • חרדה ולחץ זה משהו שעובר או שצריך ללמוד לחיות עם זה?
  הנטייה היא להתייחס לסטרס וחרדה כמו למצב נתון, כמו רגישות לגלוטן או אלרגיה לפירות הדר. בכלל, נראה שכולם מסביב בלחץ כל הזמן, וזה כנראה נכון – אחד משלושה אנשים חווה מצב של לחץ גבוה, והאחוזים עלו משמעותית מאז 2020. זה עדיין לא אומר שזה חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. גורמי הלחץ העיקריים הם עבודות תובעניות בגלל אורח חיים מבוסס על הצורך בהישגים, הצפת מידע וריגושים מהחברתיות, בעיות במערכות יחסים ושינויים קיצוניים באורח החיים כמו למשל בתקופת הסגרים בקורונה. אבל בואו. אף אחד מאיתנו לא באמת מתכוון לחיות במדבר ולתרגל יוגה ומדיטציה כל היום כדי להוריד את הלחץ שלו. וזה עוד בלי חיבור לאינטרנט. לחץ הוא לא מצב כרוני. זוהי בעצם הפעלת יתר של מנגנון הלחץ של הגוף בגלל מחשבות מדאיגות ומטרידות. הבנת אופן הפעולה של המוח ותרגול הכלים של שיטת הנאו מורידה משמעותית את רמת המחשבות הטורדניות ובכך גם את הפעלת מנגנון הלחץ בגוף. לאורך זמן, הלחץ היומיומי יורד, חל שיפור בתופעות בריאותיות ואנחנו יותר מוכנים להתמודד גם עם ארועים משמעותיים.
 • מה קורה אחרי שנרשמים לפגישה?
  לאחר ההרשמה וקבלת המדריך למייל, אצור איתכם קשר בוואטסאפ לתיאום הפגישה. בהמשך תקבלו ממני במייל הנחיות וכלים נוספים שילוו את העבודה העצמית במדריך.
 • למי מתאימה פגישת מיקוד?
  אם אתם רוצים לשמוע עוד מידע ממוקד על טיפול עצמי אם זיהיתם בעיה שקיימת לאורך זמן במהלך העבודה על התרגול במדריך
 • חייבים פגישת מיקוד או שאפשר לעבוד רק עם המדריך?
  בהחלט אפשר להתחיל לעבוד עם עצמכם בעזרת המדריך. פגישת המיקוד היא רק תוספת מומלצת. אתם גם לא חייבים להחליט עכשיו, תוכלו להוריד רק את המדריך וליצור אתי קשר לקביעת פגישת מיקוד בכל שלב בהמשך.
 • Can I insert an image, video, or gif in my FAQ?
  Yes. To add media follow these steps: 1. Enter the app’s Settings 2. Click on the “Manage FAQs” button 3. Select the question you would like to add media to 4. When editing your answer click on the camera, video, or GIF icon 5. Add media from your library.
 • How do I add a new question & answer?
  To add a new FAQ follow these steps: 1. Click “Manage FAQs” button 2. From your site’s dashboard you can add, edit and manage all your questions and answers 3. Each question and answer should be added to a category 4. Save and publish.
 • How do I edit or remove the “FAQ” title?
  You can edit the title from the Settings tab in the app. If you don’t want to display the title, simply disable the Title under “Info to Display”.
 • What is an FAQ section?
  An FAQ section can be used to quickly answer common questions about you or your business, such as “Where do you ship to?”, “What are your opening hours?” or “How can I book a service?” It’s a great way to help people navigate your site and can even boost your site’s SEO.

טקסט הקדמה למכירה

המטרה של NEONETA וקורס הבסיס החינמי היא קודם כל לעורר מודעות להשפעה של לחץ נפשי על החיים שלנו ועל דרכים שבהם תוכלו לטפל בו בכוחות עצמכם.

שיטת הנאו-הומנולוגיה מעודדת טיפול עצמי - תרגול עקרונות השיטה על הלחץ היומיומי יראה לכם איך אתם יכולים להוריד את המתח הנפשי שלכם באופן טבעי ללא צורך בטיפולים ממושכים או פתרונות אחרים.

קקעשור שנפתח בנפרד לסרטון הסבר על השלימות והקורס

פגישת מיקוד

‏350 ₪

350

מומלץ למצבים של לחץ גבוה המתבטאים בחשיבת יתר , לחץ מחוסר וודאות, חרדות, תחושת תקיעות או בלבול

פגישת מיקוד בזום על מה שמטריד אתכם עכשיו

הכוונה לכלים שונים שיעזרו להתמודד בהמשך הדרך באופן עצמאי

הפגישה עושה סדר בראש המוביל לתחושת הקלה

הורדה משמעותית של לחץ

שמירת המפגש בזום לעיון בעתיד

מומלץ

ליווי אישי למשתתפי הקורס

‏0 ₪

0

פרטים בהמשך

משוב על העבודה בקורס

הכוונה לכלים ותרגילים מהקורס

שאלות מכוונות שיעלו לכם את רמת המודעות למחשבות ולהשלכות שלהן

מענה על שאלות

שמירת העבודה בקורס ובמייל לעיון בעתיד

טיפול אונליין בזמן שנוח לכם בלי הצורך לקבוע פגישות עם מטפל

?איך המוח מייצר לחץ

‏360 ₪

360

טיפול עצמי בשיטת ניאו-הומנולוגיה להורדת לחץ ואיזון

טיפול עצמי בלחץ בקצב ובזמן שנוח לכם

קורס אונליין מיועד לעבודה עצמית חוזרת

חלק תאורטי המסביר איך המוח שלנו מייצר לחץ

חלק מעשי לתרגילים שעושים סדר בראש

חלק מעשי למצבים של הצפה רגשית, מחשבות בלתי פוסקות וחרדות

חלק מעשי לשינוי תפיסות, שינוי נקודת מבט וצמצום הפער הרגשי

התמקדות במקרים של אירוע לחיצוני וחוסר וודאות כולל דוגמאות

התרגילים מלווים בהסברים על מה ואיך הם עובדים ומתי להשתמש בהם

bottom of page