top of page

תקנון ותנאי שימוש

מושגים והגדרות

לצורכי תקנון האתר ותנאי השימוש להלן:

 • חשבון - חשבון מנוי ייחודי שנוצר עבורך לצורך גישה מלאה או חלקית לשרות שלנו, קבלת מיילים, חשבוניות והתקשרויות נוספות.

 • עסק - (להלן גם: אני/שלי) נטע פיש חסיד, ע.פ 028581189 פנקס 22.

 • מכשיר - כל מכשיר עם גישה לשרותים שלי, כגון מחשב, טלפון נייד או טאבלט.

 • מידע אישי - כל פרט מידע שמתייחס לזיהוי אישי.

 • שרות - האתר (רק להלן).

 • אתר - מתייחס לאתר NeoNeta, בכתובת https://www.neoneta.com

 • את/ה - פרט, חברה או כל ישות אחרת מטעם מי שמשתמש בשרות.

כללי

 1. השימוש באתר, לרבות תכנים, קורסים ושירותים, מוצעים לך בכפוף לקבלת כל התנאים הכלולים בתקנון זה. העסק רשאי לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת לפי שיקול דעת בלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת. העסק שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת.

 2. גלישה ו/או כניסה לאתר ו/או שימוש בשירותי האתר מהווה את הסכמתך לתנאי תקנון זה. אם אינך מסכימ/ה לתנאי השימוש, כולם או חלקם, אינך רשאי/ת לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.

 3. בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת לפי שיקולה הבלעדי וללא התראה מראש. העדכון יחול מרגע פרסומו בעמוד זה.

 4. התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מחליפים ייעוץ, חוות דעת רפואית או אחרת, או המלצה להפסקת טיפול אחר, לרבות טיפול תרופתי. אין להשתמש בתכני האתר כמקור בלעדי או כתחליף לייעוץ וטיפול של מטפל או רופא מוסמך.

 5. קריאת תכני האתר הנה באחריות הבלעדית של הקורא ואין לראות בכתוב כייעוץ רפואי או אחר.

 6. האתר אינו מתחייב שלא יהיו טעויות בתכנים. במידה ונתקלת בטעות, אנא דווח לנו ונפעל לתקנה בהקדם.

שימוש באתר

 1. הגלישה באתר ו/או הרשמתך לצורך קבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאי השימוש להלן.

 2. העסק רשאי להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את הגישה לאתר במקרה של הפרת תנאי התקנון.

 3. אין להשתמש באתר או בשרותיו למטרות בלתי חוקיות.

 4. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי שלך. אינך רשאי/ת להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר. יש לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום והקשר השוטף אתך.

 5. הגולש באתר מחויב לשמור על שפה הולמת ופרטיות של גולשים אחרים ולא לפגוע בשום צורה בעסק באמצעות האתר.

 6. העסק שומר לעצמו את הזכות לחסום משתמשים שהפרו את תקנון האתר ואף לפנות לגורמי אכיפה במידת הצורך.

 7. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר מידע שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני או לא חוקי.

 8. אין לעשות באתר שימוש מסחרי ע"י משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.

 9. במידה וביצעת רכישה דרך האתר, הריך מצהיר/ה כי קראת את תקנון האתר לעיל ולהלן, הנך מסכימ/ה לכל הוראותיו ותנאיו ומצהיר/ה כי לא תהיה לך או למי מטעמך כל טענה / דרישה / תביעה כנגד האתר ו/או העסק ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.

 10. בנוסף לאמור לעיל, העסק משקיע את מירב המאמצים ע"מ לוודא שהמידע המוצג באתר מדויק ושלם, אך לעיתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים. העסק לא יישא בכל אחריות בגינם.

 11. כל המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע"מ על פי דין.

 12. העסק רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי השרותים והקורסים המוצעים ללא התראה או הודעה מוקדמת.

 13. תנאי השימוש באתר חלים על שימוש באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון וכיו"ב) דרך חיבור לרשת האינטרנט או כל רשת אמצעי תקשורת אחר.

 14. על התקנון יחול הדין הישראלי, כשסמכות השיפוט לגביו תהא מסורה לבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.

זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל הזכויות, לרבות אך לא מוגבל לזכויות יוצרים וזכויות הקניין הרוחני בכל הקשור לאתר, לרבות מוצרים, שרותים ותכנים הם קניינו של העסק בלבד והנם מוגנים בזכויות יוצרים על פי חוקי זכויות היוצרים של ישראל (חוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007 וחוקים קשורים ומחייבים בכל תחומי השיפוט הרלוונטיים. 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להפיץ, לפרסם או לשמור ברשות המשתמש כל חלק מתכניו של האתר. אין לעשות כל שימוש בכל תמונה, סרטון, עיצוב, טקסט, מידע, קובץ, תוכן, שם מסחרי, סימן מסחר, לוגו או בכל זכות אחרת של האתר ללא הסכמה מפורשת בכתב מטעם העסק.

רכישת קורסים ושרותים באתר

 1. בעת ביצוע רכישה באתר, עליך להקפיד לרשום את כל הפרטים הנדרשים לביצוע העסקה במדויק. במידה ויימסרו פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח את מימוש העסקה.

 2. המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה באתר, כולל מסירת פרטי כרטיס האשראי.

 3. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, תבוצע בדיקה של הפרטים ע"י חברת האשראי. במידה והעסקה תאושר, יישלח לך אישור רכישה וחשבונית לכתובת המייל שהזנת במעמד הרכישה/ הרשמה לאתר. במידה והעסקה לא תאושר ע"י חברת האשראי, תקבל/י הודעה מתאימה על כך ותתבקש/י למסור אמצעי תשלום אחר.

 4. פרטי ההזמנה שיוזנו בטופס ההזמנה ורישום העסקה יהוו ראייה לנכונות דרך הפעולה.

 

העסק רשאי לא לאשר הזמנה שלך מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

מדיניות ביטולים והחזרות

 1. האמור בפסקה זו כפוף לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. לפרטים נוספים לגבי זכאות לביטולים בכפוף לחוק, אנחנו מזמינות אותך להשתמש בסימולטור בדיקת זכאות לביטול עסקה באשראי באתר של המועצה הישראלית לצרכנות.

 2. לקוחות שביצעו את הרכישה בכרטיס האשראי, יקבלו את סכום הזיכוי בחזרה לכרטיס האשראי בו בוצעה הרכישה, בניכוי העמלה ששולמה לחברת האשראי בגין ביצוע הרכישה.

 

ביטול הזמנתך כפוף לתנאים הבאים:

קורסים ומוצרים דיגיטליים

 1. לאחר רכישת המוצר הדיגיטלי, יישלח אליך מייל מלווה ראשון עם לינק לגישה מיידית לעמוד הקורס/מוצר. הגישה לקורסים/מוצרים דיגיטליים אינה מוגבלת בזמן כל עוד המוצר קיים באתר.

 2. העסק מעניק לך בזאת רשיון בלעדי אחד (1) לשימוש בכל מוצר דיגיטלי שנרגש על ידך. המוצר אינו ניתן להעברה או לשיתוף עם צדדים שלישיים.

 3. המוצרים הדיגיטליים המוצעים באתר הנם חלק מתכניות טיפול אישי. הרשיון לשימוש מאפשר לך לעשות בו שימוש אישי כל עוד אינו חורג ממדיניות ותקנון האתר. השרותים הנלווים לקורסים הדיגיטליים, לרבות אך לא מוגבל לליווי אישי, פגישת מיקוד וובינר שאלות ותשובות מוגבלות לשימוש אחד לרכישה.

 4. אין להשתמש במוצרים הדיגיטליים למטרות מסחריות מכל סוג שהוא, לרבות אך לא מוגבל לשיתוף והעברה לצד שלישי בתשלום, שימוש בתכנים ליצירת תכניות לימוד פרונטליות או אחרות וכד'. במקרה של חשד לשימוש מסחרי במוצרים דיגיטליים שנרכשו באתר, העסק שומר לעצמו את הזכות לשלול את הגישה שלך למוצר הדיגיטלי ללא כל החזר בגינו.

מוצרים ושרותים נוספים

ליווי לקורסים – שרות הליווי מוצע במקביל לקורסים הדיגיטליים. להלן פירוט ההחזרים בגין ביטול שרות הליווי בהתאם לרמת ההתקדמות:

ביטול שרות הליווי לפני תחילתו – זיכוי מלא

ביטול שרות הליווי עד 25% התקדמות – זיכוי של 50% ממחיר הליווי במעמד הרכישה.

לא יתקבל זיכוי או החזר על ביטול שרות ליווי במקרה של התקדמות מעל 25%.

פגישת מיקוד – ניתן לבטל פגישת מיקוד תמורת החזר מלא (בניקוי עמלת ביטול עסקה מטעם חברת האשראי), בגין פגישת המיקוד עד 3 ימי עסקים לפני תאריך הפגישה שתואם. 

ובינרים – מפגשים וירטואליים שמוצעים למשתמשי האתר בתמורה או בתשלום, בהתאם לתכניות השונות. עבור ובינרים בתשלום – ניתן לבטל את ההשתתפות תמורת החזר מלא עד 3 ימי עסקים לפני מועד הובינר כפי שפורסם.

לביטול שרות שנרכש וקבלת החזר בהתאם לפרטי המדיניות לעיל, יש ליצור אתנו קשר במייל

אחריות

 1. האתר ו/או העסק ו/או מי מטעמם לא יישאו בכל אחריות או נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמשים ו/או לגולשים ו/או למזמינים ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באתר בניגוד להוראות התקנון כפי שפורטו לעיל ולהלן, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, או כל עילת תביעה אחרת.

 2. טעות בתיאור הפריט לא תחייב את האתר ו/או את העסק.

 3. בכל מקרה, האתר ו/או העסק ו/או מי מטעמם לא יישאו באחריות כלשהי שערכה עולה על ערך המוצר ו/או השרות הנרכש וכן בכל נזק עקיף ו/או תוצאתי.

 4. האתר ו/או העסק ו/או מי מטעמם אינם נושאים באחריות על שימוש הלקוחות ו/או המזמינים במוצרים ו/או השרותים בניגוד להוראות האתר.

 5. אני עושה כמיטב יכולתי לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. במידה ואת/ה סבור/ה כי המוצרים ו/או השרותים שרכשת באמצעות האתר לוקים בפגם כלשהו, אנא צרו קשר איתי בהתאם לפרטי הקשר המופיעים בתקנון זה, ואני אטפל בפנייה בהקדם.

יצירת קשר ושירות לקוחות

ניתן לפנות לעסק בכל שאלה, בירור או הצעה לשיפור באמצעי התקשורת הבאים:

מייל: neofishim@gmail.com

טלפון: 052-2821727

דואר:  פנקס 22, רמת גן, מיקוד 5228524

return policy
bottom of page