המערכת הנפשית

המערכת הנפשית היא מאגר אנרגיה עצום ואינסופי. היא אחראית על ההתפתחות הרוחנית שלנו, על תחזוקתה של המערכת הפיזית, על הדינמיקה בין המוח הרגשי למוח ההגיוני, ומגיבה לחוקיות פיזיקלית שאינה מוגבלת בזמן ומרחב.

בהיותה אנרגיה היא משתמשת בגוף הפיזי לשם מדידה התפתחות.

היא זו שקובעת את המידע הראשוני איתו נולד האדם.

 

המערכת הנפשית אחראית על התחזוקה של המערכת האנושית, ותפקידה להזין את הגוף הצורך אנרגיה בכמות רבה לשם תפקודו, וליצור גירוי למוח הרגשי לשם יצירת תקשורת בין המוח לגוף.

 

המידע לתאי הגוף מועבר על ידי המערכת הנפשית דרך ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים, והיא קולטת מידע מהגוף דרך מרכזי אנרגיה הנקראים צ'אקרות, ומתמירה אותו לאנרגיה קוסמית.

התפתחות אנרגטית היא לא התפתחות של האנרגיה עצמה, אלא של הכלי (הגוף והמוח) דרכו היא זורמת. ככל שאדם מעלה את היכולת שלו להכיל ולהעביר אנרגיה, כך זורמת דרכו יותר אנרגיה חיובית לעולם. 

אנו רוצים להפוך לאנשים הרוצים לתרום לחברה ולא רק לעצמנו. אנו רוצים להפוך לאנשים אשר יכולים לייצר אנרגיה על מנת שנוכל לתת לאחרים מתוך מלאות ולא על חשבון האנרגיה המתכלה שלנו.

המידע אותו אנו מפעילים במוח יכול להשתנות על ידינו. המטרה של המערכת הנפשית היא לדרבן אותנו ולאפשר לנו שינוי זה, על מנת שנחווה את המהות הרוחנית שלנו.