המערכת הנפשית

המערכת הנפשית היא מאגר אנרגיה עצום ואינסופי. היא אחראית על ההתפתחות הרוחנית שלנו, על תחזוקתה של המערכת הפיזית, על הדינמיקה בין המוח הרגשי למוח ההגיוני, ומגיבה לחוקיות פיזיקלית שאינה מוגבלת בזמן ומרחב.

בהיותה אנרגיה היא משתמשת בגוף הפיזי לשם מדידה התפתחות.

היא זו שקובעת את המידע הראשוני איתו נולד האדם.

 

המערכת הנפשית אחראית על התחזוקה של המערכת האנושית, ותפקידה להזין את הגוף הצורך אנרגיה בכמות רבה לשם תפקודו, וליצור גירוי למוח הרגשי לשם יצירת תקשורת בין המוח לגוף.

 

המידע לתאי הגוף מועבר על ידי המערכת הנפשית דרך ערוצי אנרגיה הנקראים מרידיאנים, והיא קולטת מידע מהגוף דרך מרכזי אנרגיה הנקראים צ'אקרות, ומתמירה אותו לאנרגיה קוסמית.

התפתחות אנרגטית היא לא התפתחות של האנרגיה עצמה, אלא של הכלי (הגוף והמוח) דרכו היא זורמת. ככל שאדם מעלה את היכולת שלו להכיל ולהעביר אנרגיה, כך זורמת דרכו יותר אנרגיה חיובית לעולם. 

אנו רוצים להפוך לאנשים הרוצים לתרום לחברה ולא רק לעצמנו. אנו רוצים להפוך לאנשים אשר יכולים לייצר אנרגיה על מנת שנוכל לתת לאחרים מתוך מלאות ולא על חשבון האנרגיה המתכלה שלנו.

כיצד זה בא לידי ביטוי בחיים?

לדוגמה: אדם פוטר מעבודתו.

תגובה של פחד, לחץ ודאגה לפיטוריו הן כתוצאה ממחשבות מסוימות. תהייה לו ירידת אנרגיה. הוא ירגיש פחות טוב פיזית ורגשית. 

אם בעזרת מודעות או בדרך אחרת הוא יוכל לשנות את מחשבותיו ולהבין שזאת יכולה להיות הזדמנות למשהו חיובי, הוא יאפשר זרימה של אנרגיה וירגיש טוב יותר.

דוגמה נוספת אפשר לראות על נשים שבמשך זמן רב נסות להיכנס להריון ללא הצלחה. אחרי תקופה של טיפולים ותסכולים רבים הן מתייאשות לרגע. מחליטות לקחת פסק זמן מהנסיון. שינן כאלו שבפסק הזמן הזה הן נכנסות להריון באופן טבעי. הסתת תשומת הלב מהבעיה גורמת לירידה של ההתנגדות או החסימה האנרגטית שנוצרה.

למעשה, המידע אותו אנו מפעילים במוח יכול להשתנות על ידינו. המטרה של המערכת הנפשית היא לדרבן אותנו ולאפשר לנו שינוי זה, על מנת שנחווה את המהות הרוחנית שלנו. 

מוזמנים ליצור קשר:

  • Facebook

כל הזכויות שמורות

לנטע פיש - ניהול תודעה

כתבו לי

שליחה