לימוד בקבוצות

לימוד בזום.jpg

הרעיון להעביר את המידע בקבוצות נוצר אצלי מתוך רצון להגיע לאנשים שאינם חשים צורך בטיפול אישי, אך מעוניינים לקבל את הערך הרב מהמידע של שיטת הניאו-הומנולוגיה.

הניאו-הומנולוגיה אינה שיטה שנועדה לטפל בבעיה ספציפית, אלא טכנולוגיה המלמדת כיצד לנהל את עולמנו הפנימי.

על פי שיטה זו בעיות הן תוצאה של התנהלות המיינד ולכן תיקון הבעיות נעשה במקור היוצר אותן.

סך הכל אנחנו מאוד דומים, הן ברצון של כל אחד מאתנו לחיות טוב והן במבנה המערכת שלנו- אנו מונעים על ידי אותם מנגנונים במוח ובגוף, הקובעים את ההרגשה שלנו, משפיעים על הבריאות שלנו ועל התקשורת עם העולם החיצון.

הבנה מה מקורן של מחשבות שליליות וחיוביות, מה מפעיל אותן, מה משפיע על הפעלתן וכיצד המחשבות קשורות לרגשות, מצב רוח ובריאות, נותנת נקודת מבט רחבה. כמו מנהל הרואה את המפעל מלמעלה: המכונות, פסי הייצור, הסדר הנכון, העובדים ויחסי הגומלין בין כולם, כך גם אתם מקבלים יכולת ראייה מערכתית, המאפשרת להשתמש במשאבים הנכונים, "לפטר" עובדים לא מתאימים ולשפר את תהליך הייצור כדי שיניב תוצאות טובות יותר בשטח: קודם כל הרגשה טובה יותר וחוסן נפשי, המהווים בסיס מעולה להמשך צמיחה.

הלימוד בקבוצה מבוסס על העובדה שבלאו הכי האדם הוא המטפל הטוב ביותר של עצמו בכל מה שקשור למחשבות, תפיסות, אמונות, שאיפות. לי אין את היכולת להיכנס לראש של מישהו אחר ולעשות במקומו את העבודה.

המידע הנלמד כולל תאוריה של השיטה, כלים מגוונים ואיך לבחור את מה שמתאים לך. היישום של המידע הוא זה שמביא לשינוי. 

הלימוד בקבוצה נועד לחסוך טיפול אישי או חלק ניכר ממנו, להוזיל עלויות ולתת מידע מעולה שישרת אותך כל חייך. הודות לפלאי הטכנולוגיה הוא מועבר בזום וכך לא חייבים להיחשף בפני אחרים.

לסדנה בזום: איך לחיות ביציבות רגשית ולהשיג את מה שאתה רוצה לחצו כאן.