נטע, ילידת 1971, נשואה במציאות (ורווקה על הנייר), אמא ל-3 ילדים.

מטפלת בשיטת ניאו-הומנולוגיה משנת 2005.

מאז ומתמיד חיפשתי הסבר הגיוני למה שלימדו אותי על החיים. על פי רוב נשארתי בתחושה שמה שאומרים לי לא הגיוני.

לא הבנתי למה אני צריכה לסיים את האוכל מהצלחת כי בקמבודיה מתים מרעב, למה 'ככה' זה לא תשובה, או למה המבוגרים חושבים שאם הם מדברים אנגלית אז אני לא מבינה מה הם אומרים. (כמובן שלא ידעתי אנגלית). גם בבגרותי לא הבנתי הרבה דברים ובמקרים רבים גם התפיסות שלי היו רחוקות מהמציאות. חשבתי שאם אמצא עבודה מעניינת אז הכל יסתדר, שאם יש זוגיות אז הכל טוב וכמובן שמאוד רציתי להיות עשירה אבל פחדתי מחומרנות.

למדתי כלכלה ותקשורת, בניית אתרים ותכנות, אבל לא הצלחתי להשתלב בתוך עולם העבודה. הוא נראה לי שוחק ועמוס. חייתי בחוסר מודעות לגבי מה שאני מרגישה באמת.

אז חשבתי שאם אמצא את הייעוד שלי, החתיכה החסרה בחיי תתמלא ואוכל לכבוש את העולם. שוב טעיתי...

למזלי הרב החיפושים שלי, וגם האחים שלי, הובילו אותי ליהודית מילוא.

המידע והטיפול ניפצו כמעט כל תפיסה שהיתה לי ולמדתי מחדש איך לחשוב ואיך לשים לב למה שאני באמת מרגישה. קיבלתי המון הסברים. בפעם הראשונה הרגשתי שאני מבינה את החיים.

אני אוהבת להבין. אני אדם ריאלי ואוהבת לפצח תהליכים ולפתור בעיות. מתחברת לחשיבה הגיונית.

אני מודה שהנחיתה למציאות  לא היתה כל כך נעימה. לפני שמצאתי את הייעוד שלי  מצאתי הרבה דברים אחרים. אבל בלי להתחבר למה שאנחנו מרגישים וחושבים, למי שאנחנו בפנים , מאוד קשה לממש את מה שאנחנו רוצים במציאות.

למדתי לשים לב למה אני מרגישה וחושבת, יישמתי את מה שלמדתי ועם הזמן גם הפכתי למורה. אני לחלוטין מאוהבת במידע של הניאו. הידע הזה שינה לי את החיים בכל מובן. אני מרגישה ויודעת שיש לי את היכולת, הידע והכלים לצמוח. ההרגשה ביומיום היא הרבה יותר מאוזנת.  היכולת שלי לכוון את המחשבות שלי הרבה יותר גדולה. כל התחומים בחיי השתפרו: הכעס והתוקפנות ירדו בצורה משמעותית, יכולת התקשורת שלי עם הסביבה נעימה יותר, תופעות פיזיות לא נעימות נעלמו, גם התקפי החרדה נעלמו, אני יותר מסודרת ומאורגנת, אני לא נלחצת מסידורים ומשימות, הזוגיות שלי סבבה, יש לי כלים נפלאים כאמא ואפילו המצב הכלכלי שלי יותר מאוזן .

השכלה:

תואר ראשון בכלכלה ותקשורת - אונ' חיפה.

קורס בניית אתרים- מכללת האקר.

לימודי תכנות לאקדמאים- המכללה למינהל.

לימודי מטפלים בשיטת ניאו- הומנולוגיה ( 4 שנים).

קורס נתיבי הריפוי- שלהבתיה.

ליווי סופרויז'ן במהלך השנים והתעדכנות.

מלא, מלא, מלא לימודים אוטודידקטיים ממנטורים שונים: אברהם היקס, ד"ר ג'ו דיספנזה, ד"ר ברוס ליפטון, ד"ר גרג בריידן, סדהגורו, פרופ' סריקומר ראו, בוב פרוקטור, ג'פרי אלן ועוד רבים אחרים.

אני מברכת בכל יום על הידע שקיבלתי וממשיכה לטפל בעצמי בכל יום.

אני ממשיכה ללמוד ולהעשיר את עצמי בתחום, להתעדכן במחקרים, שיטות, תרגילים ותובנות.

אני מאמינה שלכל דבר יש סיבה, שלכל אדם יש אחריות על המתרחש בחייו ושכל אחד יכול ללמוד וליישם ידע שיאפשר לו לשנות את חייו ולהגשים את חלומותיו. 

אני מאמינה שהחיים נועדו להתפתחות וצמיחה , להרגשת סיפוק, אהבה וכיף ושהם בהחלט אמורים להיות טובים ומהנים.

אני מאמינה בידע ובגישה של הניאו-הומנולוגיה הנותנים כלים לטיפול עצמאי ומובילים את האדם להיות אוטונומיה.