hero banner.png

תכניות משלימות לקורס
איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ

התכניות המשלימות לקורס החינמי "איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ" יעזרו לכם לזרז את תהליך הורדת הלחץ שלכם. תוכלו לבחור בין ליווי אונליין עם משוב לעבודה העצמית שלכם או תכנית משולבת עם תוספת של פגישת מיקוד שבה אתן לכם כלים להורדת לחץ מהירה ואכוון אותכם לנושאים שהכי רלוונטיים לכם בקורס.

לפני שתחליטו על התכנית שמתאימה לכם, אני ממליצה לכם לקרוא את המדריך להכרת הלחץ שכולל שאלות שיעזרו לכם להעריך את רמת הלחץ ולבחור את התכנית שמתאימה לכם בכל שלב.

רמות לחץ גבוהות משפיעות על יכולות הריכוז והזכרון. התכניות מומלצות למי שחווה לחץ כרוני או לחץ אקוטי מתמשך ע"מ לסייע בהורדת לחץ מיידית ולשפר את יכולות הריכוז כך שתוכלו להתמקד במידע בקורס ובעבודה העצמית.

תוכלו ליצור אתי קשר בכל שלב להתייעצות לגבי התכנית שמתאימה לכם.

ליווי לקורס

livuy.png

העבודה העצמית בקורס "איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ" מכוונת אותך לזהות את המצבים בחיים והמחשבות הספציפיות שמייצרות אצלך לחץ. ככל שההסבר על אופן הפעולה של המנגנון האוטומטי במוח נוגע יותר לחיינו האישיים, כך אנחנו יכולים להבין טוב יותר את המידע החדש. אנחנו חווים על עצמנו איך שינוי במחשבות משפיע על מה שאנחנו מרגישים ועל רמת הלחץ שלנו.

אני ממליצה על הליווי האישי לקורס בסיס כי זה היסוד לשלבים הבאים בטיפול העצמי שלכם – ככל שתלמדו לזהות את דפוסי החשיבה השליליים בצורה מדויקת ובהכוונה ספציפית למקורות המתח שלכם, כך תוכלו להוריד את הלחץ בחייכם מהר יותר ולהתקדם ליצירת דפוסי חשיבה חיוביים.

היכולת שלנו לקלוט מידע חדש ולזהות את ה"נקודות הרגישות" שלנו תלויה ברמת המודעות העצמית ורמת הלחץ שלנו: 

 1. יכולות הריכוז והזיכרון שלנו נחלשות במצבים של לחץ בינוני וגבוה וקשה לקלוט את המידע התיאורטי בקורס.

 2. לחילופין, אתם יכולים להרגיש "תקועים" בגלל שאתם לא מודעים לגורם שמייצר לכם לחץ - למשל תפיסה שגויה (מהילדות או פידבק חיצוני) שאנחנו לא מודעים להשפעה שלה. הליווי האישי שלי לקורס יכול לזרז את תהליך זיהוי מקורות הלחץ ע"י הכוונה לשלבי הקורס ומשוב על התשובות בעבודה העצמית שלכם.

הליווי לקורס מתוכנן ל-3 שבועות, הזמן המומלץ לעבודה על הקורס. תוכלו לבחור את תאריך ההתחלה שמתאים לכם בדף התשלום.

לאחר ההרשמה לתכנית, תקבלו ממני במהלך היום הודעת ווטסאפ עם הנחיות להתקדמות בקורס

לאחר שתסיימו שלב בעבודה העצמית בקורס, אעבור על התשובות שלכם ותקבלו ממני דגשים שיעזרו לכם להתקדם במקומות שאתם מרגישים תקועים. במידת הצורך, תקבלו ממני המלצה על פגישת מיקוד.

בנוסף, במהלך הליווי תקבלו ממני מיילים עם טיפים נוספים, תוכלו להשתתף בובינר שאלות ותשובות ללא תשלום ולהתייעץ אתי במייל ובווטסאפ ללא הגבלה.

הקורס נשאר פתוח בשבילכם ללא הגבלה כדי שתוכלו לחזור ולעבוד עליו בכל עת. ניתן לרכוש את הליווי מספר פעמים במידה ותרצו לחזק נושאים נוספים.

 

תכנית משולבת - ליווי ומיקוד

פגישת המיקוד היא תוספת לליווי לקורס שמיועדת למצבים בהם נדרשת הכוונה טיפולית.

במהלך הפגישה, תקבלו כלים להורדת לחץ מהירה כדי שתוכלו להתמקד במידע של הקורס והכוונה לשלבי הקורס והעבודה העצמית שמתאימים ספציפית לגורם הלחץ העיקרי שלכם.

במהלך הפגישה נתייחס למצב הרגשי שלכם כרגע, נזהה דפוסי חשיבה שליליים שמשפיעים על ההרגשה שלכם, הדינמיקה מול הסביבה ועל מה שקורה במציאות. למשל - הקשר בין המחשבות לחוסר הצלחה לרדת במשקל, להתקדם בעבודה או לשפר את מערכות היחסים שלנו.

אני ממליצה על ליווי משולב עם מיקוד במקרים הבאים:

רמת מתח גבוהה (לחץ כרוני)

לפעמים רמת המצוקה הרגשית והמתח כל כך גבוהים (במיוחד כשכבר קיימת בעיה בריאותית שנגרמה כתוצאה ממנו), שקשה לנו להתרכז ולקלוט מידע חדש.

בעיה לאורך זמן

רמת לחץ גבוהה יכולה להיווצר כתוצאה מבעיה שמטרידה אותנו לאורך זמן. כשאנחנו עסוקים בבעיה כלשהי במשך שנים (קשיים כלכליים, זוגיות), נוצרות מחשבות טורדניות שצוברות מומנטום וקשה מאוד לשנות את צורת החשיבה לגבי הנושא.

לאחר ההרשמה לתכנית, אצור איתכם קשר בווטסאפ לתיאום מועד הפגישה 

הפגישה בזום באורך 45 דקות. לינק לפגישה יישלח אליכם למייל ולוואטסאפ יום לפני הפגישה.

הפגישה מוקלטת ונשלחת אליכם במייל כדי שתוכלו להיעזר בה במהלך העבודה על הקורס

אם אתם מתלבטים לגבי התכנית שמתאימה לכם, אני ממליצה לכם לקרוא את המדריך להכרת הלחץ שלכם.

בנוסף, תוכלו להתייעץ אתי לגבי התכנית שמתאימה לכם במייל ובווטסאפ או לבחור בתכנית הליווי ובמהלך בדיקת העבודה העצמית שלכם אמליץ לכם על פגישת מיקוד כהשלמה במידת הצורך.

הרשמה לתכניות משלימות

חיזוק לעבודה העצמית וצעד נוסף לשלווה נפשית

 • ליווי ומיקוד

  1600₪
  ליווי לקורס + פגישת מיקוד להכוונה טיפולית והורדת לחץ מהירה
  בתוקף למשך 3 שבועות
  • כל מה שכלול בתכנית הליווי
  • פגישה שוות ערך לטיפול מקדים
  • הקלטה של הפגישה לעיון בעתיד
 • ליווי לקורס

  1200₪
  ליווי אישי אונליין לקורס איך ללמד את המוח לצאת מהלחץ
  בתוקף למשך 3 שבועות
  • קורס וליווי אישי במשך 3 שבועות
  • שווה ערך ל-4 טיפולים
  • משוב אישי והכוונה לעבודה עצמית בקורס
  • השתתפות בובינר שאלות ותשובות ללא תשלום
  • מיילים מלווים עם טיפים לעבודה העצמית
  • שאלות במייל ובוואטסאפ ללא הגבלה